+38 (044) 379-00-20

Доставка и оплата

Новости

Контакты

ПН-ПТ: 09:00 - 17:00

СБ-ВС: Выходной

Заказать звонок

Мы работаем и отправляем заказы в обычном режиме! Делайте заказ или заявку и мы Вам перезвоним.

Наш партнер Vector-Plast виготовлення пластикових вікон

  • Наш партнер Vector-Plast виготовлення пластикових вікон

Vector-Plast - виготовлення пластикових вікон

 

Одним з найважливіших показників надійності компанії є наявність розвиненої виробничої бази. Компанія «Вектор-Пласт» в повній мірі володіє всім обладнанням необхідним для виготовлення високоякісних виробів (пластикові вікна, вікна ПВХ, пластиковы двері і світлопрозорі конструкції). 

Виробництво вікон ведеться на високотехнологічному обладнанні провідних європейських виробників, проектування та налаштування автоматизованих ліній проводилася за участю фахівців вищого рівня. 

Для всього використовуваного обладнання організовано висококваліфіковане сервісне обслуговування. 

Переходьте на сайт Вектор-Пласт https://vector-plast.com.ua/Наше виробництво

Завдяки високому ступеню автоматизації та комп'ютеризації виробничих процесів забезпечується випуск стабільно високоякісної продукції в обсязі до 1,5 тисяч квадратних метрів виробів за робочу неділю. 

Вся вироблена продукція (пластикові вікна, вікна ПВХ, пластикові двері і світлопрозорі конструкції) проходить ретельну перевірку на всіх етапах виробництва, починаючи з поставки сировини і матеріалів і закінчуючи перевіркою якості готових виробів. 

Використання сучасного спеціально обладнаного складського комплексу дозволяє забезпечувати зберігання і чітку відвантаження готових виробів загальною площею понад 1,5 тисячі квадратних метрів. 

На сьогоднішній день не всі з виробників світлопрозорих конструкцій можуть похвалитися подібним. Разом з тим ми не збираємося зупинятися на досягнутому і гарантуємо всім нашим партнерам подальше збільшення обсягів виробництва і розширення лінійки продукції ...

Як купити пластикові вікна без передплат?

 

Не женіться за сумнівними пропозиціями. Уникайте фірм-одноденок і звертайтеся тільки в перевірені компанії з репутацією. Це гарантія якості продукції та монтажу.

Підбирайте доречний профіль та скління

Замість "топової" лінійки цілком може підійти бюджетний варіант. Не виключено, що, переплативши, ви просто не помітите різниці. Наприклад, для скління квартири в тихому районі шумоізоляція не так критична, як якісне провітрювання. Замість п'ятикамерного профілю буде досить трикамерного, а на зекономлені гроші можна встановити більш корисний в даному випадку клапан клімат-контролю.

Приділяйте увагу особистостям монтажу

Якість установки не менш важливо, ніж якість самих конструкцій. Навіть найдосконаліші вікна стараннями некваліфікованих "майстрів" можуть обернутися низкою нескінченних проблем при подальшій експлуатації. Обов'язково упевніться, що монтаж буде виконаний за технологією і з дотриманням ГОСТ.

Запитайте про акції та знижки

При заміні вікон, як правило, виникає необхідність у подальшій обробці укосів, придбанні москітних сіток, жалюзі і рулонних штор для додання естетичного зовнішнього вигляду. На супутніх послугах та аксесуарах можна непогано заощадити. Не забудьте дізнатися про діючі пропозиції.

04.09.2019 15:17:11
0
195

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!